Seçtiklerimiz 35 indirim Kargo Takip Kitap Arayanlar
Alışveriş Sepeti Sepetinizde
0 Kalem
0 Adet ürün var
Kitap, Paylaşım & Dostluk
Alışveriş Sitesi..
  Bize Sorun  
  Çok Satanlar  


3 yıl üst üste Deloitte Ödüllerine sahip olduk.

 

Deloitte – 2012

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2012 Programı sonuçlarına göre; KY Bilişim olarak, KY Bilişim Teknolojileri,  sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha göstermiş oldu.

Kuruluşunun 14. yılında alanındaki liderliğini pekiştirerek yoluna devam eden KY Bilişim Teknolojileri’nin başarısında katkısı olan, tüm çalışma arkadaşlarımızı kutluyor, desteğini eksik etmeyen iş ortaklarımızı ve bize inanan müşterilerimizi saygı ile selamlıyoruz.

Deloitte – 2010

2010 yılı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programın’da da 340. Sırada yer alan KY Bilişim Teknolojileri bu senede aynı sırada yer alarak sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, hem insan kaynağı, hem de faaliyetleri ile sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha gösterdi. 5 yıllık firma verilerinin baz alındığı değerlendirme sonucunda % 1841 ‘lik büyüme oranıyla bu haklı gurura sahip oldu.

Deloitte – 2011
Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast5 Türkiye Programı’nın 2011 yılı sonuçları açıklandı..2010 yılı Deloitte Teknoloji Fast500 Türkiye Programın’da da 340. Sırada yer alan KY Bilişim Teknolojileri bu sene de aynı sırada yer alarak sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, hem insan kaynağı, hem de faaliyetleri ile sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha gösterdi.

KY’ in başarısı, “her geçen gün büyüme ve başarılı sonuçlara imza atma” duygusu, Türkiye genelinde tüm sektör temsilcilerinin gözü önünde, dünyanın akredite bir kuruluşu tarafından da bir kez daha tescil edilmiş oldu.
2010 yılı Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programın’da da 286. Sırada yer alan KY BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ bu yerini 14 sıra yükselterek 272. Sırada yer aldı.

Sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, hem insan kaynağı, hem de faaliyetleri ile sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha gösterdi.

Deloitte hakkında
Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Deloitte, 150’den fazla ülkede, yaklaşık 182 bin personeli ile faaliyet gösteriyor. Deloitte’un dünya çapında cirosu 28,8 milyar dolardır. İleri teknoloji kullanan, değişik alanlardaki bilgi ve becerilerini bir araya getiren Deloitte, dünya çapındaki tüm müşterilerine aynı yüksek kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Dünyanın en büyük şirketlerinin yarıdan fazlasına ve büyük ulusal teşebbüslere, kamu kurumlarına, ulusal devlere ve küresel çapta hızla büyüyen şirketlere hizmet veren Deloitte, birçok gelişmekte olan pazarda da liderliğini sürdürmektedir. Türkiye’de çalışmalarına 1986 yılında başlayan Deloitte faaliyetlerini İstanbul, Ankara ve İzmir’de 1.000’i aşkın çalışanıyla sürdürüyor. Deloitte Türkiye’de denetim, vergi, yönetim danışmanlığı, kurumsal finansman ve kurumsal risk alanlarında hizmet vermektedir.

   
 
 
Kitap
Küçük Ev Aletleri
Mücevher - Takı - Saat
Üye Kitapları
Kişisel Ürünler
Kırtasiye
Hobi & Oyuncak
Dergi
Oyun & Konsol
Elektronik
Müzik
Film
E-Kitap
Kitap Ayracı
Mizah
Prestij Kitapları
Sanat - Tasarım
Sesli Kitaplar
Hobi
   
Alışveriş Güvenliği
Globalsign tarafından 128 Bit Şifreleme Sistemi ile korunmaktadır. Güvenli alışverişler dileriz.
Destek Hattı
Her Sorunuz İçin Arayabileceğiniz Hattımız
0 (850)302 66 56
Telefon ile destek:09:00-18:00 arası hizmet vermektedir.
 

Web sayfamızdaki fiyatlar ile mağzamızdaki fiyatlar farklılık gösterebilir. Fiyatlarımız web üzerinden satışlar için geçerlidir.
© 2012 Ucuz Kitap Pazarı  www.kybilisim.net   www.turkticaretweb.net